Webinary, szkolenia, warsztaty - zapraszamy do udziału!

Współczesna technologia rozwija się w niespotykanym wcześniej tempie. Aby pozostać konkurencyjnym, warto systematycznie poszerzać posiadaną wiedzę techniczną. Ułatwią to nasze szkolenia.

Poniżej przedstawiamy aktualne zestawianie organizowanych przez ALSO Polska webinariów, szkoleń i warsztatów. Prowadzą je nasi inżynierowie i specjaliści, a w wybranych przypadkach również eksperci z zespołów naszych dostawców.

DATAORAGANIZATORTEMATSZCZEGÓŁY I REJESTRACJA
Każdy piątek, godzina 11:00 ALSO Polska Akademia ALSO Webshop
Serdecznie zapraszamy na cykl Webinarów, na których zostaną przybliżone najważniejsze funkcjonalności dostępne w ALSO Webshop. Ułatwienie codziennej pracy i szybkie składanie zamówień to tylko cześć tego, co ma do zaoferowania nasza platforma. Dowiedz się więcej i zarejestruj się już dziś!
Zarejestruj się już dziś
29.10.2020 ALSO Cloud Marketplace Ask the Expert - Sesja pytań i odpowiedzi z Eskpertami z zakresu technologii Microsoft
Godzinna sesja Q&A z Ekspertami technologii Microsoft: platforma Azure, usługi w pakiecie Microsoft 365 (Office 365, OneDrive, Sharepoint Online, Exchange Online, Teams); w trakcie której odpowiemy na pytania Uczestników zarówno od strony technicznej, jak i licencyjnej.
Szczegóły i rejestracja
03.11.2020 Windows Serdecznie zapraszamy Państwa na Webinarium Windows – Autopilot!
Komputery z Windows 10 mogą zostać wdrożone do firmy w atrakcyjny i bardziej wydajny sposób. Z reguły upływa trochę czasu, aby skonfigurować wszystkie ustawienia i aplikacje, dzięki którym można rozpocząć bezpieczną i wydajną pracę.
Szczegóły i rejestracja
  Schneider Electric Dołącz do Portalu Partnerskiego Schneider Electric
Zyskasz wiele korzyści i przywilejów jak np. szkolenia i webinary
Szczegóły i rejestracja
  APC Zainwestuj w rozwój swojej firmy z APC
Dołącz do Programu Partnerskiego APC i uzyskaj dostęp do webinarów
Szczegóły i rejestracja
  Cisco Webex Cisco Webex - nie dajmy się rozłączyć
Bezpłatne rozwiązania Cisco Webex do pracy zdalnej. Jesteś zainteresowany? - Zostaw do siebie kontakt, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować
Szczegóły i rejestracja

Promocje

Lista promocji przygotowanych przez ALSO Polska lub naszych dostawców.

Sprawdź

Aktualności

Przegląd aktualnych i nadchodzących ofert, informacje o nowych produktach, broszury i prezentacje.

Sprawdź