1. cofnij


Dlaczego zadowalać się zwykłymi rozwiązaniami, jeśli można skorzystać z najlepszych możliwości w zakresie nowoczesnej współpracy? Firma Bose należy obecnie do grupy partnerów ALSO, dzięki czemu współpraca z partnerami wzniosła się na wyższy poziom. Bezproblemowa integracja produktów marki Bose z istniejącymi platformami, takimi jak Microsoft Teams i Zoom, zapewnia wyższą jakość obrazu wideo i dźwięku w dowolnym pomieszczeniu, bez zakłóceń.


DWA NOWE DOSKONAŁE
PRODUKTY BOSE

Idealna obsługa spotkań: uniwersalne urządzenie konferencyjne USB — Bose Videobar™ VB1

Dzięki wykorzystaniu sześciu mikrofonów sterujących wiązką, urządzenie automatycznie skupia się na głosach w pomieszczeniu i ignoruje szumy. Kamera 4K ultra HD z automatycznym kadrowaniem zapewnia krystalicznie czysty obraz, dzięki czemu uczestnicy spotkań zdalnych mają wrażenie, jakby byli razem w pokoju. Unikalny dźwięk Bose doskonale sprawdza się w prezentacjach multimedialnych i podczas odtwarzania dźwięku z wykorzystaniem technologii Bluetooth, a ponadto zapewnia naturalny głos podczas rozmowy. Dzięki temu, że połączenie wymaga tylko jednego przewodu, nie trzeba stosować dodatkowych kabli audio i wideo.

Dobry przykład idzie z góry:
rozwiązanie sufitowe Bose Ceiling Audio Solution ES1

Pusty stół sprzyja owocnej pracy. System Bose ES1 to w pełni certyfikowane rozwiązanie, które można szybko wdrożyć i skonfigurować z urządzeniami elektronicznymi, co znacznie skraca czas instalacji. System składa się z głośnika kierunkowego EdgeMax EM180, mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2, procesora ControlSpace EX-440C i wzmacniacza PowerSpace P2600A, dzięki czemu zapewnia czysty i wyraźny dźwięk w każdej sali konferencyjnej.


Krótki przegląd niektórych dostępnych produktów:


POŁĄCZMY SIŁY W RAMACH NOWOCZESNEJ WSPÓŁPRACY!

Potrzebujesz więcej informacji o określonych produktach
lub konsultacji w zakresie indywidualnych rozwiązań?
Z przyjemnością pomożemy:

Witold Strachalski

Bose Professional

E-Mail: Witold.Strachalski@also.com