HPE zaawansowana transformacja biznesu

Witamy w portalu HPE ALSO Polska! Znajdziesz tu najważniejsze informacje dotyczące oferty HPE w ALSO Polska. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

HPE, czyli Hewlett Packard Enterprise, to stosunkowo młoda firma. Powstała w 2015 roku w wyniku podziału Hewlett-Packard Company. W tym czasie zdążyła już zdobyć pozycję jednego z wiodących, globalnych producentów rozwiązań sieciowych, wyspecjalizowanego zwłaszcza w tworzeniu rozwiązań pracujących w oparciu o chmurę. Firma jest jednym z liderów produkcji hiperkonwergentnych podzespołów dla inteligentnego centrum danych. Takie produkty, jak HPE Nimble Storage czy HPE Primera wyznaczają dziś z jednej strony trendy w tym obszarze, z drugiej pozwalają firmom i działom IT na proste usprawnienie i zwiększenie wydajności data center. Rozwiązania tego renomowanego producenta wykorzystują między innymi zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Doskonałym przykładem jest tu analityczna platforma chmurowa HPE Infosight, wykorzystująca mechanizmy uczenia maszynowego do prowadzenia globalnego wglądu i analizy infrastruktury IT. Mimo specjalizacji w obszarze Enterpise, w ofercie HPE nie brakuje produktów dla małych firm i użytkowników końcowych, jak HPE Aruba Instant On. To linia urządzeń służących do budowy i uruchomienia wydajnych sieci bezprzewodowych, bez potrzeby posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej.

Więcej informacji o HPE i rozwiązaniach tej marki dostępne jest na stronie producenta:

www.hpe.com

W przypadku zaawansowanych rozwiązań infrastrukturalnych, Klienci coraz większą wagę przykładają do konsultacji z inżynierami oraz praktycznych testów wybranego sprzętu. Ponieważ ALSO Polska jest jednym z wiodących partnerów dystrybucyjnych HPE w Polsce, nasza oferta rozwiązań tego renomowanego producenta jest wyjątkowo atrakcyjna. Dzięki temu Klienci często mogą osobiście przekonać się o zaletach wybranych produktów HPE. Wykorzystując ekspercką wiedzę naszych inżynierów, pomagamy partnerom w dokonaniu racjonalnego i efektywnego wyboru odpowiednich urządzeń.

W naszej ofercie Klienci znajdą m.in. serwery i pamięci masowe HPE, w tym serwery typu rack i tower, macierze NAS, SAN i SAS, opcje do serwerów i wiele innych. Oferujemy również szeroki wybór rozwiązań sieciowych HPE Aruba, jak przełączniki, moduły, punkty dostępowe, oraz liczne opcje i licencje do tych produktów. Co więcej, edukujemy naszych partnerów w zakresie produktów i technologii HPE oraz ich praktycznego wykorzystania. Stworzyliśmy też specjalny demo lab, w którym prezentujemy działanie rozwiązań z portfolio HPE. Dzięki temu Klienci mają możliwość przetestowania wybranych produktów.

Serwery RACK

Serwery TOWER

Pamięci masowe

Opcje do serwerów

Przełączniki

Sieci bezprzewodowe

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Agnieszka Postolka
Product Manager HPE
Agnieszka.Postolka@also.com