1. cofnij

2022-01-10 - Emmen

Nowości w ALSO Cloud Marketplace: Oferty CrowdStrike Managed Security Service Provider

Ochrona danych osobowych w zakresie własności w rozumieniu ogólnym, ale przede wszystkim własności intelektualnej, to jedno z największych wyzwań, z jakimi mierzą się obecnie firmy. Stworzona z myślą o cyberbezpieczeństwie cyfrowa platforma firmy ALSO ma bardzo wiele funkcji i usług wspierających specjalistów ds. bezpieczeństwa i pomagających im jak najlepiej wywiązywać się ze swoich zadań. Teraz nasza firma poprzez usługę Cloud Marketplace podjęła współpracę z liderem na rynku cyberbezpieczeństwa, CrowdStrike. Działająca w chmurze platforma CrowdStrike Falcon wykorzystuje pracę jednego agenta, który zapobiega naruszeniom, kradzieży danych oraz cyberatakom, a także umożliwia bezproblemową współpracę człowieka i technologii w ramach różnych procesów.

Program CrowdStrike Managed Security Service Provider zapewnia firmom MSSP rozwiązanie, które gwarantuje wysoki poziom ochrony urządzeń końcowych. Ponadto można łatwo je wdrożyć i nim zarządzać.

Jan Bogdanovich, wiceprezes ds. działalności konsumenckiej w firmie ALSO Holding (SIX: ALSN) podkreśla: „CrowdStrike to bardzo wartościowe narzędzie w naszym portfolio rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem. Cloud Marketplace firmy ALSO spotyka się z dużym uznaniem tego przedsiębiorstwa, ponieważ zapewnia wszelkie potrzebne narzędzia, dzięki którym dostawcy usług mogą nadzorować i rozliczać swoje działania oraz zarządzać nimi w ramach jednej platformy. Jesteśmy przekonani, że to najbardziej wydajny sposób świadczenia usług MSSP i zarządzania nimi”.

Produkty te dostępne są w ramach usługi Cloud Marketplace firmy ALSO we wszystkich krajach, w których działa ALSO.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Giorgio Ascoli

giorgio.ascoli@also.com
Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com