ALSO vienkāršo mākoņu migrēšanu un rentabilitāti ar SkyKick

ALSO pievieno SkyKick mākoņošanas pārvaldības programmatūru Cloud Marketplace, lai IT risinājumu nodrošinātāji varētu vienkāršot migrāciju, dublējumkopiju un savu mākoņpakalpojumu klientu pārvaldību

SkyKick ir globāls mākoņošanas pārvaldības programmatūru nodrošinātājs IT risinājumu partneriem, kura produkti ir izstrādāti ar mērķi palīdzēt veidot veiksmīgu mākoņošanas biznesu, atvieglojot un padarot efektīvāku migrēšanu, datu dublēšanu un mākoņošanas pakalpojumu klientu pārvaldību. Vairāk kā 5000 partneri 125 valstīs izmanto SkyKick produktus, lai sekmētu sava mākoņošanas biznesa attīstību.

SkyKick atvieglo Microsoft Office 365 veicamās darbības, nodrošinot automātisku klientu e-pastu, kalendāru un citu datu migrāciju uz mākoni. Pateicoties papildus SkyKick mākoņa dublējumkopijai, uzņēmumi var droši dublēt datus un aizsargāt informāciju, kas tiek uzglabāta Office 365, kā arī viegli restaurēt dzēstos failus to sākotnējās lokācijās.

SkyKick mazo un vidējo uzņēmumu komplekts, kā arī uzņēmumu migrēšanas komplekts nodrošina automatizētus procesus, kas paredzēti Office 365 sākot no 1 lietotāja līdz pat liela apjoma, daudzpakāpju vai vairāku serveru migrācijai.

SkyKick migrācijas komplekti nodrošina automatizētu visu e-pastu migrācijas projektu – sākot no sākuma, līdz pat beigām, ieskaitot automatizētus projekta galvenos konsultējošos posmus:

Dati reizēm tiek zaudēti. Pat mākonī!

75% datu zaudējumu rodas tādēļ, ka cilvēki netīšām vai ar nodomu izdzēš saturu. Datu atgūšana izmaksā dārgi. SkyKick mākoņa dublējumkopija ir jauna aplikācija dublējumu kopēšanai no mākoņa uz mākoni, kas piedāvā neierobežotas dublēšanas iespējas, zibenīgu meklēšanu un Jūsu klientu e-pastu, kalendāru, kontaktu, OneDrive un SharePoint failu restaurēšanu ar viena klikšķa palīdzību.

Veiciet savu klientu Exchange, SharePoint vai OneDrive datu dublēšanu līdz pat 6 reizēm dienā. Tas viss par ikmēneša samaksu par katru lietotāju, bez jebkādiem datu ierobežojumiem.

Apmeklējiet SkyKick webināru

Datums Laiks Reģistrācija
2016.gada 19.jūlijs Plkst. 10:00
(Berlīnē, GMT+02:00)
Reģistrēties
2016.gada 27.jūlijs Plkst. 11:00
(Berlīnē, GMT+02:00)
Reģistrēties
2016.gada 9.augusts Plkst. 14:00
(Berlīnē, GMT+02:00)
Reģistrēties
2016.gada 19.augusts Plkst. 10:00
(Berlīnē, GMT+02:00)
Reģistrēties
2016.gada 26.augusts Plkst. 11:00
(Berlīnē, GMT+02:00)
Reģistrēties

*Akcijas noteikumi:

  • Partnerim jāreģistrējas ALSO Cloud Marketplace
  • Lai kvalificētos, migrēšana jāuzsāk līdz 31. augustam un jāpabeidz līdz 30 septembrim
  • Piedāvājums ir spēkā tikai SkyKick SMB vai Enterprise komplektiem. Piedāvājums nav attiecināms uz Data Only migrēšanas produktu
  • 10 bezmaksas vietu kupons ir izmantojams tikai viena klienta migrēšanai (neizmantotās vietas nav attiecināmas uz kādu citu projektu)
  • Piedāvājums ir spēkā līdz 31.augustam