Mimecast – padarīt e-pastus drošākus Jūsu biznesam

Mimecast ir vadošais drošības, arhivēšanas un nepārtrauktu mākoņa pakalpojumu nodrošinātājs, paredzot savus pakalpojumus e-pastu aizsardzībai uzņēmumiem, kas pārceļ savu darbību uz Microsoft® Office 365. Mimecast profesionālie drošības pakalpojumi tāpat aizsargā uzņēmumus no profesionālas personas datu izkrāpšanas, CEO krāpniecības riskiem un ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Mimecast piedāvā aizsardzību pret mērķētiem draudiem, stiprina datu integritāti un nodrošina atgūšanos gadījumā, ja Microsoft infrastruktūra nonāk dīkstāvē. Vairāk nekā 1000 partneri, kas apkalpo vairāk nekā 19 000 uzņēmumus visā pasaulē, izmanto Mimecast, lai padarītu e-pastus drošākus uzņēmumiem.

Konfidenciāli pārvieto Jūsu klientu e-pastus uz Mākoni

Daudziem uzņēmumiem, kas apsver vai jau pārceļas uz Microsoft® Office 365, aizsardzības un esošās sistēmas uzticamības atjaunošana prasa vairāk nekā vienu nodrošinātāju. Mimecast atrisina mākoņa infrastruktūras izaicinājumus ar:

  • LABĀKO DROŠĪBU, kas aptur zināmus un progresīvus draudus;
  • E-PASTU NEPĀRTRAUKTĪBA, lai darbinieki saglabātu produktivitāti dīkstāves laikā;
  • PIEMĒROTS ARHĪVS AR ĀTRU MEKLĒŠANAS UN GADĪJUMU VADĪBAS FUNKCIJU e-atklāšanai;
  • NEPĀRTRAUKTA E-PASTU UZGLABĀŠANA tūlītējai atjaunošanai;
  • SAMAZINĀTI RISKI UN PIEPŪLES PĀRCELŠANAS LAIKĀ.

Lejupielādējiet Mimecast E-grāmatu, “Konfidenciāli pārvietojiet e-pastus uz Mākoni

Labākās prakses risku vadībai Office 365 pasaulē,” uzzināt vairāk par to, kā nodrošināt Jūsu klientu pārcelšanu: https://www.mimecast.com/resources/ebooks/dates/2015/12/move-email-to-the-cloud-with-confidence/

lejupielādējiet Osterman Research dokumentu “GDPR atbilstība un tās ietekme uz drošības un datu aizsardzības programmām